leki :: przeziębienie :: grypa


Czy może dowiedzieliście się już o ambrosol? – odczytajcie jakie pojawiają się opinie

Advertisment

przeziębienie

Ostatnimi czasy nie mówi się o produkcie Ambrosol. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo pojawiają się sympatyczniejsze tematy. Jednakże my uczynimy odstępstwo od owej złotej reguły i opiszemy ten temat.
Zainicjujmy rozważania od tego, że przeziębienie sprawiają wirusy, są one jednak odmienne od wirusów grypy, które powodują znaczniejsze szkody w organizmie i są kłopotliwsze w leczeniu. Życzę każdemu śpiesznego uzdrowienia z przeziębienia.
Czyli opiszmy ambrosol.

  Skład Substancją czynną leku może być ambroksolu chlorowodorek. Jedna tabletka zawiera 30mg ambroksolu chlorowodorku.Inne składniki leku: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna,karboksymetyloskrobia sodowa(Typ A),magnezu stearynian.   Sposób użycia Dorośli oraz dzieci powyżej 12 lat: poprzez pierwsze 2-3 dnia 1 tabletka 3 razy na dobę,dawkę można zwiększyć do 2 tabletek 2 razy na dobę. W długotrwałym leczeniu powyżej 10 dni,dawka może być też zmniejszona do 1 tabletki 2 razy na dobę.Czas leczenia właściwego może być indywidualny dla każdego pacjenta zależy od wskazania oraz rodzaju choroby. Jeśli nie nastąpi znacząca poprawa w ciągu 5 dni albo skoro objawy nasila sie,należy skonsultować się z lekarzem.Nie należy stosować leku Ambrosol Teva dłużej niż 5 dni bez konsultacji z lekarzem.   Opis Substancją czynną leku może być ambroksol. Substancja ta zwieksza wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, a również tworzenie surfaktantu plucnego (wydzieliny pokrywającej pęcherzyki płucne) oraz wspomaga aktywność rzęskową,która może być odpowiedzialna za transport śluzu. Powoduje to również poprawę transportu oraz wydalania śluzu,co prowadzi do łatwiejszego odkrztuszania oraz łagodzi kaszel.Ambrosol Teva można stosować w ostrych oraz przewlekłych chorobach płuc oraz oskrzeli przebiegających z zaburzeniem wydzielania śluzu i utrudnieniem jego transportu.

Ale do rzeczy – opiszmy ambrosol.
Wciaż jeszcze pare informacji w sprawie przeziębienia. stnieją liczne metody zapobiegania przeziebieniom – poczynając od przygotowania się do nowych warunków pogodowych poprzez właściwy ubiór, i profilaktyczne przyjmowanie leków. Do owych ostatnich należy przede wszystkim witamina C – co prawda niektórzy lekarze kwestionują jej działanie ochronne przed przeziębieniami, co może być niewątpliwie trudne do udowodnienia, aczkolwiek parę lat temu przeprowadzono badania kliniczne w Wielkiej Brytanii na stosunkowo dużej liczbie ochotników, których wyniki w sposób jednoznaczny wskazują, że witamina ta lagodzi przebieg przeziębień, zatem warto choćby z tego powodu ją przyjmować, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Odmienne popularne środki leczenia stosowane w celu zapobiegania przeziębieniom to także m.in. Rutinoscorbin, Scorbolamid czy może znana powszechnie Aspiryna.
Wciaż jeszcze parę informacji w sprawie przeziębienia. stnieją liczne metody zapobiegania przeziebieniom – poczynając od przygotowania się do nowych warunków pogodowych poprzez właściwy ubiór, i profilaktyczne przyjmowanie leków. Do owych ostatnich należy przede wszystkim witamina C – co prawda niektorzy lekarze kwestionują jej dzialanie ochronne przed przeziębieniami, co może być niewatpliwie trudne do udowodnienia, aczkolwiek pare lat temu przeprowadzono badania kliniczne w Wielkiej Brytanii na stosunkowo dużej liczbie ochotników, których wyniki w sposob jednoznaczny wskazują, że witamina ta łagodzi przebieg przeziebień, zatem warto choćby z tego powodu ja przyjmować, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Odmienne popularne środki leczenia stosowane w celu zapobiegania przeziębieniom to również m.in. Rutinoscorbin, Scorbolamid czy może znana powszechnie Aspiryna.

Advertisment

, ,

Comments are currently closed.